Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/doradcam/iinewadmin/libraries/cms/application/cms.php on line 471
O Inkubatorze Innowacyjności

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/doradcam/iinewadmin/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/doradcam/iinewadmin/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

   Inkubator Innowacji to przedsiębiorstwo zajmujące się szeroko pojętym wsparciem technicznym. Firma prowadzi działania związane z wprowadzaniem na rynek technologiczny innowacyjnych rozwiązań, takie jak: współtworzenie ich, opieka nad nimi, weryfikacja ich dokumentacji, dbanie o kwestie prawne.
   W Naszym przedsiębiorstwie pracują specjaliści z zakresu inżynierii osoby doświadczone zarówno w poradnictwie, jak i w udzielaniu fachowej pomocy. W celu zasięgnięcia owej pomocy zgłaszać się do Nas mogą prywatni inwestorzy lub ludzie kierujący publicznymi instytucjami wszyscy twórcy innowacyjnych produktów i rozwiązań.
Nasze usługi obejmują różnego rodzaju doradztwo techniczne, są to:
- tworzenie nowatorskich koncepcji rozwiązań;
- wdrażanie outsourcingu projektowego;
- przeprowadzanie ekspertyz technicznych;
- przygotowywanie dokumentacji koncepcji rozwiązań;
- wystawianie opinii o innowacyjności;
- redagowanie opisu i zastrzeżeń patentowych;
- wdrażanie wyżej wymienionych rozwiązań.
Inkubator Innowacji jest więc miejscem, w którym można uzyskać wsparcie z zakresu techniki i technologii nie tylko teoretyczne, lecz także praktyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowo opisaną ofertą.

Współpraca z Inkubatorem Innowacji

  Inkubator Innowacji, jako przedsiębiorstwo trudniące się wsparciem technicznym, chętnie podejmuje współpracę z różnymi podmiotami, które są zainteresowane wprowadzaniem na rynek nowatorskich produktów i usług.
  Naszym celem jest więc realizacja działań propagujących współdziałanie jednostek badawczo-rozwojowych, przemysłowych i gospodarczych, rządowych i pozarządowych, polskich i zagranicznych. Działania te wdrażamy poprzez współorganizację rozmaitych przedsięwzięć od warsztatów, stażów i szkoleń, po konferencje, targi i zjazdy. Jesteśmy również otwarci na nowatorskie propozycje współpracy.
   Zachęcamy więc do kontaktu prywatnych inwestorów, osoby odpowiadające za realizacje inwestycji publicznych, a także małe i duże organizacje oraz przedsiębiorstwa związane z branżą technologiczną w ujęciu zarówno biznesowym, jak i naukowym.

 

Inkubator Innowacji sp. z o.o.
ul. Arctowskiego 28/1
53-211 Wrocław
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel. 57-62 772 23

O Inkubatorze Innowacji
Regulamin
Współpraca
Kontakt

Newsletter

Akceptuje Regulamin

Please publish modules in offcanvas position.